Korzyści WWB

Zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania do pracy zdalnej dla swojej firmy i nie wiesz co wybrać? Na rynku jest pełno dostępnych narzędzi, ale wciąż czegoś Ci brakuje? Przeanalizowaliśmy jakie są największe przeszkody pracy zdalnej i znaleźliśmy na nie rozwiązanie. Sprawdź jakie korzyści zapewni Ci Wolność w Biznesie!

 

Dowolne miejsce pracy

Zależy Ci na kontrolowaniu własnego biznesu oraz pracowników, a jednocześnie nie chcesz mieszkać w firmie? Z Wolność w Biznesie Twoja firma może być tam gdzie Ty – czuwaj nad zadaniami z domu i każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy dostęp do internetu!

 

Praca zdalna na wspólnej bazie danych

Dzięki wspólnej bazie danych praca nigdy nie była prostsza. Nie musisz się już martwić pamiętaniem o wstawianiu plików na dysk w chmurze.

 

Cały zespół zyskuje

Wielkość Twojej firmy nie ma znaczenia. Nieważne czy masz tylko 2 pracowników czy też 5 – możesz skorzystać z usługi i być w stałym kontakcie ze współpracownikami.

 

Praca na systemie Windows

Cała firma pracuje na systemie Windows? Świetnie się składa, bo umożliwiamy pracę zdalną na obecnie najpopularniejszym systemie.

 

Obsługa dowolnych programów

Dzięki Wolności w Biznesie cały Twój zespół ma zdalny dostęp do dowolnego programu. Wystarczy, że będzie on zainstalowany. Nie ma znaczenia w jakiej branży pracujesz. Wolność może poczuć każdy!

 

Elastyczność

Zyskujesz dostęp do firmowych plików i programów w każdym miejscu i o każdym czasie. Nie musisz martwić się porannym budzikiem, czy godzinami pracy biura. Dzięki Wolność w Biznesie pracujesz elastycznie – tak jak chcesz.

 

Większe możliwości

Zwiększ możliwości swojej pracy. Dziel się plikami z zespołem, nadzoruj ich zadania i wykonuj własne w dowolnym miejscu – podczas podróży, wolnego dnia w domu, czy (jeśli Ci na tym zależy) nawet na wakacjach.

 

Niezależność

Jesteś w pełni niezależny od sprzętu i nie tracisz miejsca na dysku swojego komputera. Dodatkowo nie musisz się już martwić, czy ktoś udostępni Ci ważny plik – w końcu każdy może coś przeoczyć. Bądź sam sobie szefem i prowadź do efektywnej współpracy

 

Bezpieczeństwo

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w głównym Data Center w Mediolanie oraz 4 innych miejscach w Europie. Wszystkie serwerownie są strzeżone, monitorowane 24/7, posiadają wzmocnione drzwi i okna, system alarmowy i biometryczny system kontroli dostępu. Dodatkowo każde połączenie z Wolnością w Biznesie jest szyfrowane. Z nami Twoje dane są bezpieczne.

 

Łatwość instalacji

Jeżeli poczułeś, że to rozwiązanie dla Ciebie nie pozostało nic innego jak zainstalować usługę w krótkich 6 krokach. Prowadzenie biznesu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i proste!